Özyıldırım Group


Hakkımızda

1993 Yılında plastik sektöründe başlangıç yapan firmamız ilk yıllardan itibaren yapmış olduğu yeniliklerle sektörün diğer temsilcilerinden farklı olduğunu ortaya koymuştur.

Başlangıçta güneş şemsiyeleri için plastik alt bidonlar üreten firmamız, 2000 yılında mağaza vitrin dekorasyonunun önemli unsurlarından birisi olan plastik vitrin mankeni üretimine yepyeni modellerle PRENS-PRENSES markası ile iddialı bir başlangıç yaparak,ürün çeşitliliği ve kalitesi ile dünyada 1 numaraya yerleşmiştir.

Müşterilerimizden almış olduğumuz güç ve destek ile 2005 yılında,deneyim ve tecrübelerini diğer bir sektör olan eğitici oyun gereçlerine taşıyarak, KING KIDS markası ile oyun grupları üretimine geçmiştir.

Yıllardır Türkiye’nin lider markalarına güneş şemsiyeleri için tasarımlar yaparken,2012 yılında güneş şemsiyeleri üretiminede geçerek OD’S DISPLAY markası ile şemsiye alt bidonlarınıda içine alarak bu üç sektörde,Türkiye ve dünyada adından söz edilen bir firma haline gelmiştir. 20.000 m2. üretim tesisiyle 52 ülkeye ihracat yapan firmamız,ülke ekonomisine yaptığı katkının haklı gururunu yaşamaktadır.

Kalite Politikamız

Plastik ve Kalıp Sanayiinde; Müşterilerimizin beklentilerine uygun ürünleri ISO 9001-2008 kalitesinde üreterek, iş süreçlerimizin etkinliğini sürekli iyileştirerek, üretimde teknoloji ve iş gücü dengesini koruyarak, verimli ve etkin çalışarak, Çevre, sağlık ve güvenlik konularındaki gayretimizle, Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Sektörde teknolojinin takipçisi ve kaliteyi ön planda tutarak dünya pazarında tercih edilen marka olmak.

Misyonumuz

Müşterilerimize bütün ürün ve hizmetlerimizi kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmaktır.


Geçmişten Günümüze Özyıldırım

office-1
office-1
office-1
12-min